Woolman

Woolman team

Bij Woolman zie je een team vol doorgewinterde experts met boordevol kennis en creativiteit. Ieder heeft zijn of haar eigen expertise, waaronder: e-commerce, ondernemerschap, marketing, webdesign, integraties,  zoekmachineoptimalisatie en het leven zelf. Wil je ons beter kennen? Kom vooral eens langs! Of lees ons verhaal.
 
 

Marcel van Plateringen

Country Manager (Netherlands)

De man van design en merken. Marcel heeft een achtergrond in graphic design en uitstekende business skills.

marcel@woolman.io
+31 6 31 75 74 16

Marcel van Plateringen LinkedIn

Miika Malinen

CCO / founder

Miika is onze e-commerce expert. Hij heeft alles al een keer zelf meegemaakt.

miika@woolman.io
+358 40 197 8670

Miika Malinen LinkedIn Miika Malinen Twitter

Konsta Saarela

Managing partner

Met Konsta's expertise in sales en business development, breidt hij Woolman verder uit naar Scandinavische landen en Europa.

konsta@woolman.io
+358 400 250 716

Konsta Saarela LinkedIn Konsta Saarela Twitter

Bengt Holmberg

Country Manager (Sweden)

Bengt is verantwoordelijk voor Woolman's kantoor in Stockholm. Bengt is een ervaren sales director met veel kennis van e-commerce.

bengt.holmberg@woolman.io
+46 70 660 2828

Bengt Holmberg LinkedIn

Anders Danielson

Business Developer (Sweden)

Anders heeft enorm veel ervaring in het opzetten en runnen van e-commerce bedrijven, vooral in de IT-sector. In zijn vrije tijd zeilt hij graag.

anders.danielson@woolman.io
+46 73 344 5151

Anders Danielson LinkedIn

Teemu Tolonen

New Business Development

Teemu heeft zijn eigen Shopify store, dus is een échte prof. Ga je gang, vraag hem gerust alles!

teemu.tolonen@woolman.io
+358 44 358 0869

Teemu Tolonen LinkedIn Teemu Tolonen Twitter

Matti Harjunen

Sales Consultant

Heb je ambitieuze plannen, maar wil ze omtoveren naar concrete doelstellingen? Matti is je go-to-guy voor al je e-commerce doelen!

matti.harjunen@woolman.io
+358 50 083 4382

Matti Harjunen LinkedIn

Petteri Mustalahti

COO

Petteri maakt deel uit van ons team om Woolman naar nieuwe hoogtes te leiden.

petteri.mustalahti@woolman.io
+358 50 386 5255

Petteri Mustalahti LinkedIn

Mareena Löfgren

Head of Products

Mareena is gepassioneerd over het ontwikkelen van digitale diensten. Ze betrekt klanten en het Woolman-team; in co-creatie.

mareena.lofgren@woolman.io
+358 505 44 5141

Mareena Löfgren LinkedIn

Heli Torniainen

eCommerce Growth Strategist

Heli kent alle tools om bedrijven nog verder te laten groeien!

heli.torniainen@woolman.io
+358 50 58 69611

Heli Torniainen LinkedIn Heli Torniainen Twitter

Mikko Rekola

Growth hacker

Mikko is onze internationale e-commerce specialist! Hij is realiseert jouw wereldwijde ambities!

mikko.rekola@woolman.io
+358 50 401 0630

Mikko Rekola LinkedIn

Tahmine Mehr

Growth Hacker

Hulp nodig met het uitbreiden van je online winkel? Tahmine leidt de weg naar succes.

tahmine.mehr@woolman.io

”Tahmine

Anni Marin

Growth Hacker

Anni helpt je e-commercebedrijf vooruit door middel van growth hacking!

anni.marin@woolman.io

Silja Patrikainen

Marketing & sales developer

Silja is super getalenteerd met cijfers, data en grafieken. Vooral grafieken.

silja.patrikainen@woolman.io
+358 40 580 3788

Silja Patrikainen LinkedIn

Julia Huovila

Business developer

Vragen over Woolman’s services? Julia beantwoordt ze graag en zoekt de juiste oplossingen voor je e-commercebedrijf.

julia.huovila@woolman.io

Julia Huovila LinkedIn

Akseli Kaarninen

Sales & marketing developer

Wanneer Akseli niet bezig is met sales en marketing, werkt hij als projectmanager - of tref je hem op de golfbaan.

akseli.kaarninen@woolman.io

Akseli Kaarninen LinkedIn

Heikki Sateila

Service manager

Efficiëntie en problemen op lossen laat Heikki’s hartje sneller kloppen. Hij is hier om onze klanten te helpen te slagen!

heikki.sateila@woolman.io

Heikki Sateila LinkedIn

Pinja Kuitunen

Customer success manager

Wees gerust, Pinja zal goed voor je zorgen en staat te popelen om je bedrijf te laten groeien in diverse digitale kanalen.

pinja.kuitunen@woolman.io
+358 40 7369741

Pinja Kuitunen LinkedIn

Ellinoora Aurasmaa

Customer success specialist

Elli brengt empathie en orde bij de klantenservice van Woolman.

ellinoora.aurasmaa@woolman.io

Ellinoora Aurasmaa LinkedIn

Pyry Qvick

System specialist

Pyry helpt graag anderen en is geïnteresseerd in softwareontwikkeling. Eén van zijn hobby's is e-sports.

pyry.qvick@woolman.io

Niko Rissanen

Systeem specialist

Als Niko niet bezig is met code of aan webwinkel dingen werkt, dan speelt hij de gitaar.

niko.rissanen@woolman.io

Antti Salmi

Project manager

Antti is onze SEO- en analysegoeroe. Ook is hij een heleboel andere dingen, maar dat is nog een mysterie.

antti.salmi@woolman.io

Antti Salmi LinkedIn

Jari Suni

Solution architect

Jari heeft jarenlange ervaring met alles digitaal. Hij is onze process wizard!

jari.suni@woolman.io

Antti Salmi LinkedIn Jari Suni Twitter

Antti Runtuvuori

Project manager

Antti werkt graag met efficiënte orderbeheersystemen. In zijn vrije tijd houdt Antti van dingen die een motor en vleugels hebben.

antti.runtuvuori@woolman.io

Antti Runtuvuori LinkedIn

Topi Hyttinen

Project manager

Ondanks dat Topi zegt dat hij niet echt kan coderen, is hij inmiddels al een ruime tijd werkzaam in de ICT-branche!

topi.hyttinen@woolman.io

Topi Hyttinen LinkedIn

Taru Nieminen

Project manager

Taru wordt gelukkig van het plannen en samenwerken met klanten. Wanneer je klaar bent met praten over je webshop, zal deze hockeymoeder graag blijven babbelen over ijshockey.

taru.nieminen@woolman.io

Taru Nieminen LinkedIn

Levinho Wijdenbosch

Digital project manager

Levinho begeleidt je moeiteloos door het Woolman-proces. Zijn passies zijn online marketing en voetbal.

levinho@woolman.io

Levinho Wijdenbosch LinkedIn

Tero Junttila

CTO / founder

Dit is Tero. Hij weet alles. Waar Tero geen kennis van heeft, hoef jij je geen zorgen over te maken.

tero@woolman.io

Tero Junttila LinkedIn Tero Junttila Twitter

Joonas Toroi

Design lead

Joonas heeft altijd een notitieboekje en een pen bij zich. Uiteindelijk zie je een prachtig ontworpen online winkel voor je. Dit was Joonas zijn werk.

joonas.toroi@woolman.io

Joonas Toroi LinkedIn

Ville Pietarinen

Senior UX Specialist

Heb je net de gebruikerservaring van je leven gehad in een online winkel? Waarschijnlijk was dit het werk van Ville.

ville.pietarinen@woolman.io

Ville Pietarinen LinkedIn

Joonas Budde

UI Developer trainee

Joonas wil interactie en programma’s in kleine stukjes breken om ze behapbaar te maken voor mensen.

joonas.budde@woolman.io

Joonas Budde LinkedIn

Jani Sompi

Specialist

In zijn vrije tijd racet Jani graag over het onbekende platteland met behulp van een kaart en een kompas.

jani.sompi@woolman.io

Jani Sompi LinkedIn

Mika Syynimaa

Web developer

Mika is super creatief als het gaat over online stores en web development.

mika.syynimaa@woolman.io

Mika Syynimaa LinkedIn

Sampo Riikkilä

Developer

Sampo is overgestapt van game-development naar online store development. Hoe tof is dat!

sampo.riikkila@woolman.io

Sampo Riikkilä LinkedIn

Erno Lehtonen

Front-end developer

En Erno? Erno houdt zich vooral bezig met front-end development van online winkels, digital graphics en game-development.

erno.lehtonen@woolman.io

Erno Lehtonen LinkedIn Erno Lehtonen Twitter

Jesse Naakka

Front-end developer

Jesse wordt geïnspireerd door mooie en klantvriendelijke webshop designs. Als hij niet achter zijn laptop zit, speelt hij volleybal of golf.

jesse.naakka@woolman.io

Jesse Naakka LinkedIn

Pasi Vuorio

Full stack architect

Goede software is eenvoudig, gemakkelijk in gebruik en in onderhoud. Dat is het soort software waar Pasi aan werkt.

pasi.vuorio@woolman.io

Pasi Vuorio LinkedIn

Juhana Pirnes

Senior software designer

Ontwikkeling en integratie van webwinkels, dat is wat Juhana dagelijks bezig houdt. Hij is ook gepassioneerd over snowboarden.

juhana.pirnes@woolman.io

Juhana Pirnes LinkedIn

Tuomas Sipola

Developer

Bij Tuomas draait alles om Ruby on Rails. Met de juiste houding kunnen alle problemen worden opgelost, zegt Tuomas.

tuomas.sipola@woolman.io

Kimmo Lapinkari

Technische business developer

Met zijn financiële achtergrond heeft Kimmo de vaardigheden om een naadloze purchase experience te combineren met een geweldige klantervaring.

kimmo.lapinkari@woolman.io

Kimmo Lapinkari LinkedIn

Minna Öfverberg

Softwareontwikkelaar

Naast het testen, ondersteunend werk en het coderen, pakt Minna ook gewone kantoortaken aan.

minna.ofverberg@woolman.io

Minna Öfverberg LinkedIn

Veli-Pekka Rämäkkö

Back-end specialist

Veli-Pekka staat ook bekend als Vepsi en houdt zich bezig met back-end- en mobile development. Ook houdt hij van technomuziek en jongleren met flowersticks.

veli-pekka.ramakko@woolman.io.io

Veli-Pekka Rämäkkö LinkedIn

Risto Oikarinen

Senior software designer

Risto heeft ervaring met development work en integraties. Hij behandelt graag eerst de moeilijke vragen.

risto.oikarinen@woolman.io

Risto Oikarinen LinkedIn

Miika Leppänen

Shopify integration architect

Miika integreert integraties met nog mooiere integraties. Eindproduct: de ultieme integratie.

miika.leppanen@woolman.io

Miika Leppänen LinkedIn

Tapio Kakko

Financial senior specialist

Niks laat Tapio uit het veld slaan. Zelfs niet de BTW. Deze getalenteerde accountant heeft ook nog eens ervaring met ERP-systemen.

tapio.kakko@woolman.io

Aaron Salonen

Junior Business controller

Aaron kan getallen omzetten in waardevolle informatie. In zijn vrije tijd voetbalt hij uiteraard!

aaron.salonen@woolman.io

Aaron Salonen LinkedIn

Jenny Huttunen

Experience manager

Jenny creëert video's en schrijft artikelen.

jenny.huttunen@woolman.io

Jenny Huttunen LinkedIn Jenny Huttunen Instagram Jenny Huttunen Twitter

Juha Harju

CEO / founder

Hoewel Juha onze CEO is, wilde hij toch op de onderste rij van deze teampagina staan.

juha@woolman.io
+358 50 440 8008

Juha Harju LinkedIn Juha Harju Twitter




Denk jij dat jouw talenten en vaardigheden een goede toevoeging zal zijn aan onze team? Stuur gerust een open sollicitatie naar onze carrièresite.